Правила сайту

1. ВИЗНАЧЕННЯ

  • Оголошення - пропозиція продати чи надати Позицію, яку зробив Користувач.
  • Користувач - фізична особа-користувач Веб-сайту.

2. ЗАГАЛЬНІ УМОВИ

1.1. Potreba.org (далі - Сервіс) - веб-сайт, що дозволяє Користувачам розміщувати оголошення про пропозицію допомоги, або оголошення про необхідність отримання (прохання) допомоги. Сервіс надається волонтерською командою, що володіє сервісом (далі - Команда сервісу).

1.2. Під  допомогою маються на увазі матеріальні блага, певні дії або певна діяльність, яку здійснюють Користувачі для надання матеріальної та нематеріальної допомоги. Допомога може пропонуватись Користувачами як на безоплатній, так і на платній основі, допускається зазначення умовної/символічної ціни.

1.3. Надання допомоги здійснюється між Користувачами безпосередньо. Сервіс не є агентом, посередником, представником будь-якого Користувача, організатором та/або учасником угод, укладених між Користувачами за допомогою Сервісу, та не несе жодної відповідальності за вчинені Користувачами дії. Сервіс не несе відповідальність за зміст оголошень.

1.4. Адміністрація залишає за собою право припинити роботу Сервісу через стабілізацію обстановки, що склалася в Україні, та/або інших обставин на розсуд адміністрації.

3. РОЗМІЩЕННЯ ОГОЛОШЕНЬ

2.1. На Сервісі можуть публікуватися оголошення про пропозицію допомоги або оголошення про необхідність отримання (прохання) допомоги.

2.2. Оголошення можуть проходити вибіркову пост- або премодерацію Командою сервісу.

2.3. Представники Сервісу мають право видаляти оголошення на вимогу компетентних державних органів. Сервіс також залишає за собою право видаляти будь-які оголошення, які, на його думку, не відповідають принципам та засадам суспільної моралі. Рішення про видалення є остаточним і не підлягає оскарженню.

2.4. Представники Сервісу мають право:

  • Вносити до тексту оголошення правки, що стосуються орфографії та пунктуації, що не впливають на загальний зміст оголошення;
  • Відмовити в публікації оголошення, якщо воно порушує ці Правила, а також обмежувати кількість оголошень від одного Користувача без пояснення причин.

2.5. Представники Сервісу та Сервіс не несуть відповідальності за зміст оголошень або гіперпосилань на ресурси, зазначені в описі оголошень Користувачів.

2.6. Предметом оголошень можуть бути лише товари, послуги, роботи, реалізація яких не заборонена та не обмежена відповідно до законодавства України, а також не суперечить цим правилам.

2.7. Не допускаються до публікації оголошення із проханнями грошової допомоги.

2.8. Якщо Користувач запропонує допомогу, предметом якої є послуга/робота, яка ліцензується/сертифікується відповідно до законодавства України, та/або вимагає спеціальної кваліфікації, навичок, знань, такий користувач підтверджує наявність у нього відповідної ліцензії/сертифікату та/або кваліфікації, навичок, знань. Користувач, який запитує таку допомогу розуміє та погоджується з тим, що запитує її на свій страх та ризик.

4. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ КОМАНДИ СЕРВІСУ

3.1. Скориставшись Сервісом, Користувач підтверджує свою згоду з тим, що він використовує Сервіс на свій страх та ризик «як є», оцінює та несе всі ризики, пов'язані з використанням розміщених на Сервісі оголошень, а Команда сервісу, в тому числі її керівництво, співробітники та агенти, не несуть жодної відповідальності за зміст розміщених на Сервісі оголошень, за будь-які збитки та втрати, що стали результатом користування Сервісом.

3.2. Команда сервісу (в тому числі її керівництво, співробітники та агенти) не може контролювати достовірність інформації, що розміщується Користувачами в оголошеннях. Команда сервісу не несе відповідальності за будь-які збитки, заподіяні внаслідок надання допомоги.

3.3. Команда сервісу (в тому числі її керівництво, співробітники та агенти) не несе відповідальності за поведінку Користувачів або за надану допомогу. Усі суперечки та конфлікти між Користувачами вирішуються ними самостійно без залучення Команди сервісу.

3.4. Команда сервісу закликає Користувачів дотримуватися обережності та зберігати здоровий глузд при користуванні Сервісом. Використання Сервісу передбачає, що Користувач усвідомлює та приймає ці ризики, а також погоджується, що Команда сервісу не несе відповідальності за дії чи бездіяльність з боку Користувача.

3.5. Якщо Користувач має претензії до іншого Користувача, Користувач погоджується пред'являти ці вимоги самостійно без втручання з боку Команди сервісу.