Безкоштовні перевезення з України в Іспанію

2

Львів, 08-06-2022 13:14

Контакти автора:

Viber +38 067 859 83 53 Зоряна з 11.00 до 17.00
https://t.me/ukrainesosua/3038

Опис оголошення:

Починаючи з 7 ЧЕРВНЯ
‼️БЕЗКОШТОВНИЙ АВТОБУС🚌 ТА ПОСЕЛЕННЯ В ІСПАНІЇ‼️
Львів - БАРСЕЛОНА, Іспанія (по суботах) Розселення по всій Іспанії. Дві ночівлі в дорозі – в Словенії і Франції. Відправлення від зал.вокзалу Львова.

‼️БЕЗКОШТОВНИЙ ЛІТАК✈️ ТА ПОСЕЛЕННЯ В ІСПАНІЇ‼️
Львів – МАДРИД/БАРСЕЛОНА, Іспанія. Найближчий рейс 11 червня. Виїзд автобусом від залвокзалу Львову до центру РТАК під Варшавою, в Надажині. Звідти літаками в Мадрид, Барселону.
📱 Реєстрація по телефону .
За підтримки Червоного хреста та іспанських меценатів проводиться евакуація сімей з дітьми, які в ході війни в Україні змушені покинути свої домівки. Перевага людям з окупованих зон та зон, де йдуть бойові дії. Перевага жінкам з дітьми та вразливим категоріям людей.

🔵 - проїзд комфортабельним автобусом або авіапереліт; ⁃ 3-х разове харчування та медична підтримка; ⁃ тимчасовий прихисток; ⁃ оформляється дозвіл на роботу; ⁃ безкоштовні курси іспанської мови; ⁃ діти безкоштовно відвідують садок та школу. Фінансової допомоги НЕ сплачують.
📋 Документи можливі будь-які, навіть внутрішній український паспорт, ID – картка, свідоцтво про народження. Діти до 18 років тільки в супроводі батьків або людини, яка має довіреність на вивіз дитини! Сертифікати вакцинації від COVID не потрібні. Можна провозити тварин, котів і собак вагою до 8 кг. в клітках-переносках з паспортами, чіпом, щепленням.

‼️УВАГА! Будь ласка, ставте всі питання напряму організаторам! Наш канал публікує перевірену інформацію про рейси різних! організацій і адміністратори не можуть знати всіх деталей кожного рейсу. Всю інформацію, що ми маємо, ми публікуємо в тексті повідомлення.‼️

Контакти

Viber +38 067 859 83 53 Зоряна з 11.00 до 17.00
https://t.me/ukrainesosua/3038
Поділитися