Про нас

⚡ ️Суть проекту: агрегація оголошень з різних соц мереж про надання та отримання допомоги по всій Україні в воєнний час.

👋 Оголошення може опублікувати кожен. Будь ласка, не переживайте, якщо одразу його не побачите на сайті - всі публікації проходять модерацію аби запобігти атаки ботів.

✍️ Оголошення можна публікувати без реєстрації.

🔍 На сайті є зручний пошук за категоріями, місцем та типом допомоги, щоби кожен зміг зручно знайти, що шукає.

🔔 Протягом дня ми переглядаємо актуальні оголошення та публікуємо дайджести в наших соц мережах, після чого розсилаємо їх по волонтерським групам, щоб вони знайшли своїх адресантів.

🎯 Ми впевнені, що зараз у кожного стрічки соц мереж переповнені проханнями про допомогу, тому зараз наша тактика збирати якомога більше оголошень про надання допомоги та передавати їх у чати - це показує надзвичайно високий коефіцієнт ефектиності.

☘️ Оголошення про потреби агрегуються таким самим чином, проте через велику кількість ми фізично не встигаємо додавати усі - тому просимо усіх долучатися. Якщо оголошення є на сайті, воно точно потрапить у дайджест, а отже і до волонтерів.

Важливо! Ми не можемо нести відповідальності за усі оголошення на сайті, тому, будь ласка, будьте пильними. Зі своєї сторони ми додаємо посилання на джерела до максимуму оголошень, які публікуємо, до чого закликаємо і вас ❤️

У цей час ми єдині як ніколи, тому давайте допомагати один одному разом 🙌

Ваша команда Potreba.org ❤
Додати оголошення